Forum Zamojskie Forum Akwarystyczne Strona Główna Zamojskie Forum Akwarystyczne

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

LED Dimmer PRO sterownik z Polski

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Zamojskie Forum Akwarystyczne Strona Główna -> Sprzęt
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bloodworm
brzanka
brzanka



Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 35
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Zamosc/Bedford

PostWysłany: Czw 19:09, 18 Paź 2018    Temat postu: LED Dimmer PRO sterownik z Polski

Tym razem chciałem zaprezentować wszystkim programowalny sterownik do ledów krajowej produkcji którego używam od jakiegoś już czasu. Nie jestem związany z firmą, nie znam tam nikogo po prostu jest to dobry produkt i uważam że tym bardziej jest on godny rozpowszechniania. W cenie tego dimmera można kupić "chińczyka" wątpliwej jakości a przede wszystkim bez wsparcia technicznego.
To co widzicie na zdjęciach to wersia V3: 4 kanałowa, 5A na kanał, zakres napięcia 9-38V (wjeściowe = wyjściowe, puls 600/s). Pudełeczko jest wielkości kartridża do Commodore C64 Smile czyli paczka fajek... Mamy możliwość kontroli nad każdym kanałem z osobna lub razem (3 kanały RGB lub zwyczajnie jedno ustawienie dla wszystkich). Programowanie jest graficzne, bardzo intuicyjne. Klikając dodajemy punkt opisany czasowo i % dla mocy światła, przejście pomiędzy punktami jest płynne. Jak widać poniżej można tworzyć programy miesięczne, tygodniowe itd. dla każdego kanału.
Ja u siebie dla przykładu mam jeden program miesięczny dla wszystkich 12 miesięcy a w nim jeden tygodniowy pokrywający 7 dni. Osobno mam ustawiony kanał 1 sterujący światłem dziennym a osobno kanał 2 dla efektu nocy/księżyca. Lampa której używam to 20V Helialux 1000 Daylight LED.

Z tego co widzę na stronie producenta ([link widoczny dla zalogowanych]) szykuje się wersja 6-cio kanałowa troszkę droższa.
Cóż ja osobiście cieszę się że mogłem wesprzeć Polski produkt i bardzo polecam.

[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Zamojskie Forum Akwarystyczne Strona Główna -> Sprzęt Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin